בוררות עבודה עסקית וכללית

סכסוכים במקום העבודה או בין שותפים עסקיים יכולים להיות הרסניים לארגון, לפגוע באווירה, בתפוקה ובתוצאות הכלכליות. כמו כן, מחלוקות משפטיות מסחריות עלולות לגרור התדיינויות ממושכות ויקרות בבתי המשפט. הליך הבוררות מציע פתרון חלופי יעיל, מהיר וחסכוני יותר.

במשרד עורכי הדין גוב-ארי אילון מציעים שירותי בוררות מקצועיים ומנוסים, הן בתחום דיני העבודה והן בזירה המסחרית-עסקית. אנו מביאים ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום, לצד הבנה מעמיקה של החוק והפרקטיקה בסכסוכים בעולם העבודה והעסקים.

הבוררים שלנו הם עורכי דין מומחים בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי הדין לעבודה, בבתי משפט לענייני מסחר ובבוררויות פרטיות. הם מכירים היטב את הדינמיקות הן של מערכות יחסי עובד-מעביד והן של שותפויות עסקיות, ויודעים להתאים את הליך הבוררות לנסיבות הספציפיות.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין עסקי
עורך דין עסקי

עולם העסקים במאה ה-21 מתאפיין במורכבות רבה. נדרשת התנהלות אחראית מכל הבחינות, לרבות בפן המשפטי. בהתאם ישנם מקרים רבים שבהם עורך דין לגישור עסקי הוא

קרא עוד >>
עו"ד גישור עסקי
עו"ד גישור עסקי

עולם העסקים מתאפיין בדינמיות רבה, ולא פחות מכך בריבוי אינטרסים. במצב כזה, ייתכנו קונפליקטים ואף סכסוכים לא פשוטים בין עסק לבין ספקים, בין מעסיק לבין

קרא עוד >>