נוטריון חיפה

נוטריון חיפה הוא עורך דין שעומד במספר קריטריונים משמעותיים: ותק של 10 שנים לפחות, היעדר עבר פלילי שכולל קלון, מעבר הסמכה מיוחדת ועוד. עו"ד יואל גוב-ארי מספק שירותים נוטריוניים באחריות ובמקצועיות רבה.

השירותים העיקריים שמעניק נוטריון חיפה

 • הענקת תוקף משפטי להסכם ממון – עריכת הסכם ממון לפני החתונה היא פרקטיקה מקובלת, ומומלצת. בני זוג יכולים לערוך הסכם שכזה בכוחות עצמם, ולהביאו לנוטריון לצורך אישור. האישור מקנה תוקף משפטי להסכם. באופן דומה נוטריונים בחיפה מעניקים תקפות גם להסכמי חיים משותפים.
 • תיקוף צוואה – באופן עקרוני כל אדם יכול לערוך צוואה גם בלי עזרת אנשי מקצוע ובלי להעניק לה תוקף משפטי. יחד עם זאת צוואה בפני רשות, ובמקרה זה נוטריון, היא צוואה שהרבה יותר קשה לערער עליה או לנסות לפסול אותה. כדאי לדעת שניתן לומר את הצוואה בעל פה בפני נוטריון או להגיש לו מסמך מוכן.
 • אימות חתימה – שירות רלוונטי למקרים שבהם חתימה על מסמך כזה או אחר חייבת להיות מאומתת לחלוטין.
 • אימות העתקי מסמכים – שירות רלוונטי למקרים שבהם נדרש אימות מוחלט של העתק מסמך. במקרה כזה הנוטריון יוודא שההעתק זהה למקור ללא שום הבדל.
 • תרגום נוטריוני – שירות שמשלב תרגום מסמך וחתימה על אישור לנאמנות התרגום למקור. בין השאר נדרש שירות זה במסגרת הליכי הגירה וגם לקראת רילוקיישן במסגרת העבודה או יציאה לחו"ל למטרת לימודים.
 • אישור חיים – מסמך שעשוי להידרש ע"י מדינה זרה על-מנת לשלם לאדם קצבה המגיעה לו.
 • ייפוי כוח נוטריוני – ייפוי כוח כללי המעניק הרשאה רחבת היקף מחייב אישור נוטריוני. גם ייפוי כוח לצורך ביצוע עסקת מקרקעין מחייב אישור כזה.

שירות מוקפד בזמינות גבוהה

נוטריון נדרש הן לבקיאות מקצועית, הן ליושרה מוחלטת והן לזמינות גבוהה. עו"ד יואל גוב-ארי מקפיד להתנהל בהתאם, כמו גם על מחויבות אמיתית לספק לכל מי שפונה אליו את השירות הטוב ביותר האפשרי. התועלת של כל שירותי הנוטריון של עו"ד גוב-ארי כוללת גם שקט נפשי, בזכות הידיעה שתקבלו בדיוק את מה שנחוץ לכם.

שירותי נוטריון בחיפה

שירותי נוטריון בחיפה – אימות מסמכים ואישורם באופן מקצועי ומהימן

שירותי נוטריון הם חיוניים במגוון רחב של מצבים משפטיים ועסקיים. החל מאימות חתימה על מסמכים, דרך אישור העתקים נאמנים למקור, ועד לאישורים הנדרשים לצורך ביצוע פעולות מול גופים רשמיים בארץ ובחו"ל – נוטריון מוסמך נדרש כדי להעניק תוקף משפטי לטפסים ולמהלכים חשובים.

משרד עורכי הדין גוב-ארי אילון מספק שירותי נוטריון מקיפים ללקוחות באזור חיפה והקריות מזה למעלה מ-40 שנה. הנוטריונים שלנו, בעלי הסמכה וניסיון עשיר, מטפלים במגוון רחב של עניינים הדורשים אימות או אישור רשמי.

בין השירותים הנוטריונים שלנו ניתן למצוא:

 • אימות חתימה על מסמכים משפטיים ועסקיים מכל הסוגים.
 • אישור נאמנות למקור של צילומים ומסמכים סרוקים.
 • אישורים רשמיים לצורך הגשת מסמכים לרשויות, בנקים, קונסוליות זרות ומוסדות.
 • הצהרות, תצהירים ושבועות בפני נוטריון.
 • מסמכי ייפוי כוח נוטריוניים בתחומים שונים.
 • אפוסטיל – אימות מסמכים לצורך שימוש במדינות החתומות על אמנת האג.
 • עריכה ואישור של הסכמים וחוזים בעלי תוקף בינלאומי.
 • אימות איגרות ומכתבים המיועדים לחו"ל.
 • עריכת צוואות וכתבי מינוי נוטריוניים.

כל השירותים הללו ניתנים במשרדנו בחיפה תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה, דיוק, מהירות וזמינות. אנו מבינים שלעיתים קרובות עניינים הקשורים בשירותי נוטריון הם בעלי דחיפות גבוהה, ולכן נעשה הכל כדי לספק מענה זריז ויעיל לכל פונה.

עבודה מול נוטריון דורשת אמון, אחריות ודיסקרטיות. אנו מקפידים על שמירת סודיות מוחלטת בכל המקרים, ומספקים את השירות בסביבה מקצועית ורצינית. כמו כן, הצוות שלנו ישמח להנגיש ולהסביר את המשמעויות של כל פעולה נוטריונית כדי שתוכלו להיות בטוחים ורגועים בכל שלב.

השילוב של משרד עורכי הדין המוביל של גוב-ארי אילון עם שירותי נוטריון מקיפים מספק ללקוחותינו יתרון משמעותי. נוכל לספק לכם מענה כולל לבעיות משפטיות, לצד אימות ואישור של כל המסמכים הנלווים.

אם אתם זקוקים לשירותי נוטריון בחיפה והסביבה, אנא אל תהססו לפנות אלינו. אנו זמינים לכם הן בטלפון והן בדואר אלקטרוני. צרו קשר עוד היום וקבלו שירות נוטריוני אמין, מהיר ומסור, כחלק מעטיפת השירותים המשפטיים המקיפה של משרד גוב-ארי אילון.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עו"ד צוואות
עורך דין צוואות

עו"ד צוואות כולנו רוצים לשלוט במציאות חיינו במידה רבה ככל האפשר. באופן טבעי רובנו נרצה להשפיע על המציאות גם לאחר המוות, ובפרט על האופן שבו

קרא עוד >>
עו"ד ירושה
עורך דין ירושה

עו"ד ירושה קונספט הירושה מופיע בתנ"ך לראשונה בסיפורו של אברהם אבינו. דיני ירושה מפורטים מופיעים בפרשת בנות צלפחד, שם אלוהים מעניק קדימות לבניו של הנפטר

קרא עוד >>