שירותי נוטריון

העולם המודרני נשען על חוק וסדר. כולנו רוצים להתנהל בעולם שבו כל מסמך הוא אותנטי במלוא מאת האחוזים, שכל תרגום משקף באופן מדויק לחלוטין את המקור ובאופן כללי ישנה רמת ודאות מרבית. לשם כך נולד מקצוע הנוטריון. כדאי לדעת שעיסוק זה קיים עוד מימי האימפריה הרומית, ובאופן טבעי הוא הלך והשתכלל עם השנים. יש מדינות שבהן קיימת הפרדה בין נוטריונים לבין עורכי דין, ואילו בישראל עורכי דין הם אלה שממלאים את תפקיד הנוטריון (חשוב לציין שלא כל עורך דין הוא גם נוטריון!). יואל גוב-ארי הוא עורך דין נוטריון בעל ניסיון רחב היקף ומחויבות לסטנדרטים גבוהים במיוחד במתן כל שירות.

מה חשוב לדעת על עורך דין נוטריון?

  • ותק – עורך דין בישראל יכול להפוך לנוטריון רק לאחר שצבר ותק של 10 שנים לכל הפחות כעורך דין. כמו כן ישנו רף מינימלי לגבי היקף הפעילות.
  • עבר – דרישה נוספת מכל עורך דין שמבקש להוסיף לטייטל המקצועי שלו גם "נוטריון" היא עבר נקי לחלוטין. הכוונה היא גם להיעדר הרשעות בעבירות שנושאות קלון, וגם להיעדר השעיות מלשכת עורכי הדין.
  • מעמד – סעיף 27 בחוק הנוטריונים קובע כי "במילוי תפקידו לא יעבוד הנוטריון כשכיר".
  • השתלמות מיוחדת – נוטריונים עוברים הכשרה ייעודית שכולל גם התנסות מעשית. ההשתלמות כוללת כ-30 שעות לימוד.
  • תעריף – התעריף עבור השירותים השונים שמספקים נוטריונים הינו תעריף קבוע.
  • שירותים – מהות השירות של עורך דין שהוא גם נוטריון היא אישור ואימות. בין השאר הוא מאשר נאמנות למקור של תרגומים, מאמת חתימות והעתקי מסמכים, חותם על אישורים חיים, מאשר ייפויי כוח נוטריוניים (כאלה המאפשרים לבצע עסקת מקרקעין או הרשאה רחבה באופן כללי לבצע פעולות רבות), מעניק תוקף משפטי להסכמי ממון וצוואות, ועוד.

אמינות ללא פשרות וזמינות מרבית

איכויות חיוניות במיוחד עבור עורך דין נוטריון הן אמינות, כך שאפשר יהיה לסמוך על איש המקצוע בעיניים עצומות, וזמינות – מפני שבימינו כמעט כל שירות נדרש באופן מידי ככל האפשר. עו"ד יואל גוב-ארי הוא כאמור גם נוטריון, ואת כל השירותים הרלוונטיים הוא מעניק מתוך מחויבות למקסימום תועלת וטיפול מהיר בכל בקשה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עו"ד ירושה
ייעוץ חברות ועסקים

ליווי משפטי מקיף לעסקים וחברות בכל שלבי הפעילות ניהול עסק או חברה כרוך בהתמודדות מתמדת עם אתגרים משפטיים מגוונים. החל משלב ההקמה, דרך היבטים של

קרא עוד >>
בוררות עבודה עסקית וכללית

סכסוכים במקום העבודה או בין שותפים עסקיים יכולים להיות הרסניים לארגון, לפגוע באווירה, בתפוקה ובתוצאות הכלכליות. כמו כן, מחלוקות משפטיות מסחריות עלולות לגרור התדיינויות ממושכות

קרא עוד >>