עורך דין צוואות

עו"ד צוואות

כולנו רוצים לשלוט במציאות חיינו במידה רבה ככל האפשר. באופן טבעי רובנו נרצה להשפיע על המציאות גם לאחר המוות, ובפרט על האופן שבו יחולק הרכוש שצברנו לאורך החיים. הדרך לכך עוברת בצוואה, ואיש המקצוע הרלוונטי במקרים רבים הוא עו"ד צוואות. עו"ד עו"ד יואל גוב-ארי הוא מומחה בעל ניסיון רב בתחום הירושות והצוואות.

למה כדאי להיעזר בשירות של עו"ד צוואות?

 • הכוונה – צוואה שלא עומדת בכללי החוק, גם מבחינה צורנית וגם מבחינה תוכנית, עלולה להיפסל. הכוונה נכונה של עורך דין מנוסה מנטרלת את הסיכון הזה. בנוסף כוללת ההכוונה, במידת הצורך, גם ייעוץ לגבי אופן חלוקת העיזבון כך שלא ייווצרו סכסוכים בין היורשים. בפרט נדרשת הכוונה כשמדובר על צוואה הדדית, שמתאפיינת מטבעה במורכבות רבה.
 • הגנה – כשמוגשת התנגדות לצו קיום צוואה, או כשמוגשת בקשה לביטול צו קיום צוואה, עורך דין מנוסה יסייע לכם להגן על הצוואה ועל האינטרסים שלכם.
 • ביטול צוואה – ישנן מספר עילות המאפשרות להתנגד לקיומה של צוואה, גם לפני שהוצא צו קיום צוואה וגם אחרי שהוצא צו כזה. בפרט ניתן לעשות זאת כשהופעל לחץ פסול על המנוח בעת שערך את הצוואה, אם אחד האנשים שמופיעים בצוואה היה מעורב בהכנתה, כשישנו חשד לזיוף ועוד.
 • הוצאת / ביטול צו ירושה – עורך דין מומחה לצוואות הוא איש המקצוע הדרוש גם כשלא הייתה צוואה, וחלוקת נכסי המנוח מתבצעת בהתאם לכללי חוק הירושה. במקרה כזה השירות רלוונטי גם כשאתם רוצים להוציא צו ירושה שיאפשר שימוש בנכסים וגם כשאתם מעוניינים לבטל צו ירושה עקב פגיעה באינטרסים שלכם.

משרד עורכי דין לענייני צוואות

עו"ד צוואות חייב להיות קשוב ללקוחותיו בכל שלב ושלב, כדי לפעול בהתאם לכלל האינטרסים המהותיים שלהם. דגש נוסף הוא רגישות, שמתבקשת לנוכח הסיטואציה (בין אם מדובר על סיוע בעריכת צוואה ובין על פעולה כזו או אחרת בהקשר למימוש צוואה). עו"ד יואל גוב-ארי מתנהל גם במקצועיות מרבית וגם ברגישות הנדרשת, וכמו כן מביא לידי ביטוי נחישות שנחוצה גם היא במקרים רבים.

משרד עורכי דין לענייני צוואות

עריכת צוואה מקצועית להבטחת העברת הרכוש על פי רצון המצווה

צוואה היא מסמך משפטי בעל חשיבות עליונה, המאפשר לאדם להביע את רצונותיו לגבי אופן חלוקת רכושו לאחר פטירתו. עריכת צוואה נכונה ומקיפה יכולה למנוע סכסוכים משפחתיים מיותרים בעתיד, ולהבטיח כי העיזבון יחולק בהתאם לרצון המנוח.

במשרד עורכי הדין גוב-ארי אילון, אנו מביאים ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום עריכת הצוואות וייצוג בענייני ירושה. עורכי הדין שלנו מתמחים בדיני צוואות ועיזבון, ומספקים ללקוחותינו שירות מקצועי, יסודי ומותאם אישית.

שירותי עורך דין לענייני צוואה:

 • ייעוץ מקיף בנוגע לאפשרויות השונות לעריכת צוואה (צוואה בכתב יד, בפני עדים, בפני רשות וכו').
 • עריכה של צוואות מפורטות התפורות למידותיו של כל לקוח.
 • הכללת הוראות מיוחדות בצוואה כגון הקדשות, מתנות, חלוקה לנכדים ועוד.
 • שילוב נאמנויות וקרנות בצוואה להגנה על נכסים והבטחת חלוקה מבוקרת.
 • עדכון והתאמה של צוואות קיימות בעקבות שינויי נסיבות.
 • ייעוץ לגבי צוואות הדדיות של בני זוג.
 • סיוע במימוש והוצאה לפועל של צוואות.
 • ייצוג בסכסוכי ירושה ובתביעות להשלמת חלקו של יורש מקופח.

אנו רואים חשיבות עליונה בשיחות אישיות ומעמיקות עם הלקוח במהלך הכנת הצוואה. נקפיד להקשיב ולהבין את הרצונות, הבקשות והנסיבות המשפחתיות הייחודיות, כדי שנוכל לתת להן ביטוי מלא ומדויק בצוואה עצמה.

מדובר בתהליך רגיש הדורש אמפתיה והקשבה לצד מקצועיות מוקפדת. עורכי הדין שלנו מיומנים ביצירת אווירה נוחה ובונה אמון, כדי שהמצווה ירגיש בנוח לשתף בכל הפרטים הדרושים.

הצוות המשפטי שלנו מעורה היטב בפסיקה העדכנית ובחידושי החקיקה בענייני צוואות וירושה. נדאג כי הצוואה שתיערך תהיה בהתאם לדרישות הדין המעודכנות ביותר, ובעלת תוקף מלא גם אם יעברו שנים רבות עד שתופעל.

חשוב להדגיש כי מומלץ לכל אדם, ללא תלות בגיל או במצב הבריאותי, לערוך צוואה. זהו מסמך חיוני המספק לנו שקט נפשי ושליטה על גורל הרכוש שלנו, ומונע מהמדינה להתערב בחלוקת העיזבון על פי צו ירושה סטנדרטי.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ בנושא עריכת צוואה. נציג בפניכם את האפשרויות השונות, נענה על כל שאלה, ונדריך אתכם בדרך לגיבוש צוואה שתשקף נאמנה את רצונותיכם.

הידע והניסיון הרב של משרד גוב-ארי אילון בדיני צוואות ועיזבון יעמדו לרשותכם בכל שלב בדרך. מחויבות שלנו היא לספק לכם את השקט הנפשי שרצונכם יכובד במלואו, והיורשים שלכם יזכו למה שראוי להם על פי בחירתכם האישית.

צרו עמנו קשר עוד היום, ונתחיל יחד את המסע לעיצוב העתיד ולהגנה על המורשת שלכם באמצעות צוואה מקצועית ומהודקת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עו"ד ירושה
ייעוץ חברות ועסקים

ליווי משפטי מקיף לעסקים וחברות בכל שלבי הפעילות ניהול עסק או חברה כרוך בהתמודדות מתמדת עם אתגרים משפטיים מגוונים. החל משלב ההקמה, דרך היבטים של

קרא עוד >>
עורך דין עסקי
עורך דין עסקי

עולם העסקים במאה ה-21 מתאפיין במורכבות רבה. נדרשת התנהלות אחראית מכל הבחינות, לרבות בפן המשפטי. בהתאם ישנם מקרים רבים שבהם עורך דין לגישור עסקי הוא

קרא עוד >>