עורך דין מגשר

גישור הוא שיטה פרקטית להפליא ליישוב סכסוכים, כולל קשים. כשאדם ניטרלי, כמובן בעל יכולת לנתח במדויק כל מצב ולראות את האינטרסים של כל הצדדים, נכנס לתמונה ומצליח לייצר אמון מצד כל המעורבים בסכסוך, ההצעות שלו יתקבלו בברכה ויידונו בכובד ראש. עורך דין מגשר הוא איש מקצוע שיודע לשלב בהצעות גם את המרכיב החוקי, כך שבמידת הצורך ההסכם יקבל תוקף של פסק דין מצב בית משפט. עו"ד אורי איילון הוא גם מגשר מיומן שכבר עזר לפתור קונפליקטים רבים.

באילו מקרים עוזר עורך דין מגשר?

  • גירושין – פרידה בין בני זוג מחייבת התייחסות לסוגיות רבות, כולל כאלה רגישות במיוחד כמו זמני שהות, אופן גידול הילדים (למשל, באיזו מסגרת חינוכית הם ילמדו), מזונות ועוד. הליך גישור מאפשר הגעה להסכמות מיטביות עבור שני בני הזוג, בזמן קצר יחסית. התועלת היא גם מזעור הפגיעה בילדים וגם מתן האפשרות לפתוח פרק חדש בחיים בלי משקעים מיותרים ועם כל המשאבים הנחוצים.
  • סכסוך בין יורשים – מצב שעלול להוביל לקרע של ממש במשפחה, גם אם הייתה מלוכדת קודם לכן ובוודאי במקרים שבהם צצים משקעי עבר. סכסוך בין יורשים עלול להיווצר גם כשיש צוואה וגם כשאין, ובכל מקרה עורך דין שהוא גם מגשר יציע פתרון שמשמר את האינטרסים של כל היורשים.
  • מאבק עסקי – מאבק משפטי בין עסקים עלול לפגוע בשם הטוב של שניהם. הליך גישור שמתנהל בדיסקרטיות מבטיח שאף פרט לא יעלה אל מעל לפני השטח, וכך ניתן יהיה להגיע להסדר בלי להזיק למותג.
  • סכסוכי שכנים – ליחסים בין שכנים ישנה השפעה עצומה על איכות החיים. גישור לצורך הגעה לשלום בית הוא הליך יעיל שמונע הסלמה.

פתרונות יצירתיים לטובת כל הצדדים

עורך דין מגשר נדרש הן לבקיאות מעמיקה בלשון החוק והן ליכולת לחשוב מחוץ לקופסה, על-מנת להציע פתרונות יצירתיים שיספקו את כל הצדדים המעורבים בסכסוך. עו"ד אורי איילון ניחן בשתי האיכויות הנ"ל, ומביא לכל הליך גישור גם אחריות, רצינות וקשב מלא.

עורך דין ומגשר לפתרון סכסוכים בדרכי שלום והסכמה

עורך דין ומגשר גירושין

בעולם המשפט המודרני, הולכת ומתבססת ההכרה בחשיבותם של הליכים חלופיים ליישוב סכסוכים, כמו גישור. הגישור מאפשר לצדדים ליישב את המחלוקות ביניהם בצורה מהירה, חסכונית ויעילה, תוך שימור היחסים והימנעות מהתדיינות משפטית ממושכת.

עורכי הדין במשרד גוב-ארי אילון מביאים עמם ניסיון עשיר של למעלה מ-40 שנה בתחום הגישור, ופועלים כמגשרים מוסמכים במגוון תחומים – החל מסכסוכים מסחריים ועסקיים, דרך מחלוקות בדיני עבודה ועד לסכסוכים בתוך המשפחה.

כמגשרים מקצועיים, אנו מנהלים את התהליך באופן נייטרלי ובלתי מוטה, תוך יצירת סביבה בטוחה ופרודוקטיבית לצדדים להציג את עמדותיהם. אנו מסייעים לזהות את האינטרסים המשותפים, לגשר על הפערים וליצור פתרונות יצירתיים שמקובלים על כל המעורבים.

הניסיון המשפטי שלנו מהווה יתרון משמעותי בהליך הגישור. מעבר לטכניקות של ניהול משא ומתן והובלת התקשורת בין הצדדים, אנו מביאים הבנה מעמיקה של המורכבות המשפטית של הסכסוך ויכולים להציע פתרונות שצופים התפתחויות עתידיות.

בין אם מדובר בסכסוך על הפרת חוזה, מחלוקת לגבי גבולות מקרקעין, ויכוח על חלוקת עיזבון, או קונפליקט בין שותפים עסקיים – לכל אחד מהם נדרשת התאמה של הליך הגישור והתייחסות ייחודית. עורכי הדין המגשרים שלנו יודעים לעשות זאת באופן מיטבי כדי להוביל את הצדדים להסדר.

יתרונות הגישור רבים – חיסכון בזמן, בכסף ובמשאבים רגשיים, שמירה על פרטיות וחיסיון, והימנעות מהכרעה כופה של גורם חיצוני. ההסכם שמושג בסופו של התהליך נהנה מרמת ציות גבוהה יותר, בהיותו תוצאה של רצון הצדדים עצמם.

אז בין אם כבר התחלתם בהליכים משפטיים ומעוניינים לעצור ולנסות את מסלול הגישור, או שאתם רוצים למנוע מראש הגעה לבית המשפט – אנחנו כאן כדי לסייע. נשמח להפגיש אתכם עם עורך דין מגשר מצוות המשרד, שיבחן את נסיבות המקרה, יציג בפניכם את האפשרויות וילווה אתכם לכל אורך התהליך.

הגישה שלנו היא שכל סכסוך ניתן לפתרון, ושבדרך של הידברות והקשבה אפשר להגיע להסכמות גם במצבים מורכבים. בואו נצא ביחד למסע ליישוב הסכסוך בצורה שלמה, מכבדת ומקדמת.

צרו עמנו קשר עוד היום ונתחיל את המהלך לקראת פתרון יעיל של הסכסוך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

בוררות עבודה עסקית וכללית

סכסוכים במקום העבודה או בין שותפים עסקיים יכולים להיות הרסניים לארגון, לפגוע באווירה, בתפוקה ובתוצאות הכלכליות. כמו כן, מחלוקות משפטיות מסחריות עלולות לגרור התדיינויות ממושכות

קרא עוד >>